Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Amateur

Çeşme kaçamağı
Merhaba, önceki hikayenin üzerinden epey bir süre geçti ve yeni bir anımız oldu. Onu sizlerle paylaşacağım.

Kız arkadaşım Tuğçe cuma günü dırdır etmeye başladı. “Beni bir yerlere götürmüyorsun, hadi bir yerlere gidelim.” diye. Baktım susmayacak, tamam hadi hazırlan cumartesi günü çeşme’na götüreyim, 1 gece kalalım dönelim, denize girer eğleniriz dedim.

Kendisini cumartesi sabahı almaya gittiğimde ilk tartışmamızı yaşamıştık. El kadar etekle sokakta beni bekliyor, gelen geçen erkekler sevgilimi yiyecek gibi bakıyordu. Arabaya bindiği anda bağırmaya başladım, bu etekle ne sokağa çıkıyorsun? nerden aldın bunu, niye bu kadar mini etek aldın diye. Nerdeyse tüm yol boyunca kavga ettik.

Sonunda otele vardık ve arabadan inip otele girdik. Hâla çok sinirliydim ve kendisiyle konuşmuyordum. Oda özürler dilemekten yorulmuş vaziyette, sadece arkamdan kıvırtarak yürüyordu. Otelin lobisindeki resepsiyon gerekli bilgileri aldıktan sonra anahtarı verdi bana. Ben önden yürürken bir anda Tuğçe dönüp “beyfendi valizimi taşır mısınız?” dedi ve daha da sinirlendirdi beni. Sanki bana söyleyemez gibi gitti herife söyledi.

Asansöre bindiğimizde Tuğçe resepsiyonistin nerdeyse içine girmişti çünkü asansör küçücüktü. Ortamda Tuğçe’nin tatlı parfüm kokusu vardı. Asansörün kapısı açıldığında odaya doğru yürürken en önde Tuğçe, arkasında Tuğçe’nin kalçalarını izleyen resepsiyonist hemen arkasında onu seyreden ben vardım. Herif resmen sevgilimin kalçalarını izleye izleye yürüyordu. Sinirim daha da tepeme çıkmıştı.

Odaya girdiğimizde Tuğçe resepsiyonistin gözlerinin içine bakarak teşekkür etti ve bana kaş göz yaptı para vermem için. Resepsiyoniste resmen sevgilimin kalçalarını izlediği için para ödüyordum. İstemeye istemeye verdim parayı ve kendimi duşa attım sakinleşmek için.

Duştan çıktığımda karşımda Tuğçe bikinisiyle beni bekliyordu havuza gitmek için. Bikinisi tanga bikiniydi ve nerdeyse her şeyi apaçık ortadaydı.
Sen beni delirtmek mi istiyorsun diye kendisine bağırdım ama “ne olacak aşkım, güneşlenmem yanmam gerek, hem çeşme burası, ne olacak ki?” dedi.

Artık sadece sakinleşmek istiyordum ve havuza indik. Tuğçe oyun peşindeydi resmen. Hoşuna gidiyordu kendini izlettirmek. Havuza giderken güzel güzel öptü beni dudağımdan ve az da olsa gönlümü aldı.

Havuza geldiğimizde fark ettik ki, otelde bizden başka ya 1 ya 2 oda var. Bomboştu otel. Aslında biraz rahatlamıştım, en azından Tuğçe’yi dikizleyecek bir sürü tip yoktu ama bu seferde otel resepsiyonisti ve garsonlar çaktırmadan izliyordu onu. Oda göstermek istiyormuş gibi sürekli ayağa kalkıyor, yürüyor, telefonunu şarja takıyor. Bir şeyler yapıyor ve sonuçta o güzel götünü millete seyrettiriyordu. Onun kalçasını gören resepsiyonist ve garsonlar artık belli etmemeye çalışmayı bırakıp, ciddi ciddi izliyordu. Hatta bir kürt garsonun çaktırmadan fotoğraf çekmeye çalıştığını bile fark ettim. Akşam gidip 31 çekmek için sevgilimin fotoğrafı çekiliyordu ve ben sinirlenmiştim iyice.

Tuğçe’ye her ters bir şey söylediğimde sanki hiç bir şey olmamış gibi gelip dudaklarıma yapışıyor “aaa aşkım tatildeyiz lütfen huzurumuzu kaçırma seni seviyorum bitanemm” diye beni susturuyordu.

Bir süre sonra şezlongta uyuyakaldım. Ne kadar uyudum bilmiyorum ama uyandığımda bir baktım şezlongunun yanında garson ve resepsiyonistle kahkalarla sohbet ediyorlar.
Tuğçe kalk odaya gidiyoruz dedim hemen. “aa aşkım muhabbet ediyorduk cemal amca ve serhat abiyle” dedi.
Tuğçe hadi dedim ve Tuğçe toparlanmaya başladı. Cemal amca garson ve Serhat abide eşyalarını taşıyan resepsiyonistti. Onlara “kendinize iyi bakın kusura bakmayın benimki gergin bugün.” diyerek peşime takıldı.

Odaya girdiğimde ağzımı bıçak açmıyordu. Tamamen Tuğçe’yle konuşmayı kesmiştim. Çok sinirliydim. Oda sinirimi fark etti bir şey demedi artık.

Akşam arkadaşlarımızla dışarıda yemek yemeye gittik ve baya alkol aldık. Güzel bir gece geçirdik. Daha sonra otele gece 1 gibi geldik.

Geldiğimizde Tuğçe’de bende epey sarhoştuk. Hatta Tuğçe’in dekoltesi baya açılmıştı elbisesinden fakat kafamız o kadar iyiydi ki pek sallamadık.

Odamıza çıktıktan 5 dakika sonra kapı çaldı. Tuğçe kapıyı açtı ve “aa teşekkürler, buyrun buyrun sizde” dedi. “ben ne diyor bu kız ya?” demeden resepsiyonist serhat abi göründü.

İçeri girerken çok sarhoş olduğumuzu görüp bize kahve getirmiş. Tamam her şey hoş ama Tuğçe niye bu herifi içeri davet etti ki? Tuğçe yatağa, ben sandalyeye ve adam koltuğa oturdu, üçgen oluşturduk. Kahve içiyorduk ve Tuğçe’yle serhat abi sohbet ediyordu.

Tuğçe sohbet ederken sürekli frikik veriyordu, memeleri, bacakları, arada bir yatağa uzanıp kalkması falan. Resmen kur yapıyordu bilerek. Bir anda dönüp “yaa cemal amca nerde?” demez mi…
Serhat abi “çağırabilirim istersen” deyip telefona sarıldı ve onu da çağırdı.

5 dakika sonra kapı çaldı ve yine gidip Tuğçe açtı içeriye cemal amcayla geldiler…

Sohbet ederken bir anda konular cinselliğe geldi. Cemal amca ve Serhat abi türk kızlarının ne kadar kötü seks yaptıklarını, doğru düzgün sakso bile yapamadıklarını falan söyleyip gülüyorlardı. Tuğçe de sanki türk kızlarını savunurmuşcasına sürekli “hayır, sizin yaptıklarınız kötüdür, ben spermleri yutuyorum bile!!” diye savunuyordu. sevgilimi resmen oltaya getiriyorlardı.

“hadi be yapamazsın saçmalama” diyordu cemal amca. Tuğçe “gerçekten yapabilirim Birkan’a sorun.” diyordu
serhat abi “Birkan sevgilin senin, tabii ki evet dicek şimdi, biz nerden bilelim gerçeği?” dedi.

cemal amca hemen lafa atlayıp daha arkadan alan türk kızı bile görmedim dedi Tuğçe’ye. Tuğçe hemen “ya ben alabiliyorum, siz nasıl insanlarla seks yaptınız, saçmalamayın alakası yok türk kızlarıyla bunun.” falan dedi.
serhat abi hemen “görmeden inanmayız.” dedi.
Tuğçe “göstereyim o zaman” dedi ve bir anda ayağa kalktı. ben şok olmuştum.

en azından bana sorar diye beklemiştim ama Tuğçe direk Serhat’ın yanına gitti ve kemerini çözüp fermuarını açtı. önünde dizleri önünde eğildi ve serhat’ın boxerına elini sokup kıllı penisini çıkardı. önce eliyle biraz sıvazladı sonra ağzına almaya başladı.
resmen sevgilim önümde sakso yapıyordu başka bir adama ve başka bir adam da izliyordu.

adam nasıl sekssiz kaldıysa daha 1 dakika geçmeden sevgilimin kafasını penisine bastırdı bastırdı. Tuğçe öğürüyordu ama nafile adam kafasını kavramıştı Tuğçe’nin. sonunda bağıra bağıra Tuğçe’nin ağzına boşalttı hepsini.

Tuğçe ağzını penisten kaldırdı ve ağzının kenarlarını sildi eliyle. “bak gördünüz mü? hepsini yuttum!!” dedi ve yatağa oturdu.

cemal amca “yuttun ama arkadan alıp almadığını hâla göremedik.” dedi. Tuğçe “bekle o zaman cemal amca” dedi ve çantasının yanına gidip krem aldı. kremi cemal amcaya uzattı. “hadi bakalım, alabiliyormuymuşum gör!” dedi. Tuğçe kafasına koyduğunu yapar. ama kandırıyorlardı sevgilimi. salak sevgilim.

cemal amca yerinden kalktı ve Tuğçe’nin elbisesini çıkardı. en ufak bir öpüşme yoktu. adam sadece memelerini ellemişti Tuğçe’nin.
Tuğçe’nin o güzel götü ortaya çıkınca adam kremi Tuğçe’nin göt deliğine sürdü. iyice yedirdi. Tuğçeden inlemeler gelmeye başlamıştı. adam Tuğçe’yi yatağa götürüp domalttı. parmağını da sokuyordu adam arada.

sonra adam penisini çıkardı ve Tuğçe’nin ağzına doğru götürdü. Tuğçe “hayır seks yapmıyoruz, sadece sana alabildiğimi kanıtlıyorum hadi çek şu sikini ağzımdan götüme sok” dedi. adam sinirlendi ama belli etmedi ve Tuğçe’nin götüne götürdü sikini. kalçalarını iki yana ayırdı ve sertçe sıktı. bir tane tokat yapıştırdı götüne. Tuğçeden inleme geldi “ahh” diye.

Tuğçenin götünün deliğine skini yerleştirdi herif ve hafif hafif bastırmaya başladı. serhat izliyordu bu arada. adam yarağını ağzına almadığı için Tuğçeye öfkesini çıkarır gibi bir anda Tuğçenin götüne yarağı soktu. Tuğçe öyle bir bağırdı ki ben hayatımda böyle bir bağırış görmedim. yan odadakiler polis çağıracaklar diye çok korktum. Tuğçe deli gibi çığlık atıyordu ama cemal amca sevgilime hiç acımıyor köklüyordu. 1-2 dakika geçtikten sonra Tuğçenin bağırışları, ufak inlemelere yerini bıraktı. ufak ufak inliyordu artık Tuğçe. en sonunda cemal amca Tuğçenin kalçalarına deli gibi sarıldı ve kendisiyle bütünleştirdi. bağıra bağıra haykıra haykıra, Tuğçein götüne tokat ata ata boşalmaya başladı. tüm dölleri Tuğçenin götüne bırakmıştı. hatta bir kısmı Tuğçenin göt deliğinden dışarı akıyordu. Tuğçe yatağa gömülmüştü. kalkacak hali yoktu. bitikti. adam Tuğçenin üzerinden kalktı ve giyindi.

Tuğçe hala “bakın alabiliyormuşum dimi?” diye mırıldanıyordu. serhat abi Tuğçe’ye baktı ve “bende girebilir miyim?” dedi. Tuğçe “hayır ben bittim, istemiyorum gidin artık odadan”. dedi ve odadan çıktı adamlar.

Tuğçe o haliyle önümde uyudu, bende sandalyede uyuyakaldım.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32